facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Rimolar ve Zimolar Kasabada Barış 2014 Film izle – Yekta Kopan

"Rimolar ve Zimolar Kasabada Barış 2014 Film izle – Yekta Kopan" için 3 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. Altınsay Filmişleri Altınsay Filmişleri Temmuz 21st, 2015 at 23:58

  Sayın İlgili,

  Fikri mülkiyetin korunması ile ilgili ulusal mevzuat gereğince Film Yapımcıları, üzerinde hak sahibi bulundukları film tespitlerinin dijital iletim de dahil olmak üzere her türlü telli veya telsiz araçlarla satışı veya diğer biçimlerde umuma iletimine izin vermek veya yasaklamak hakkına sahiptir.

  İnternet siteniz ile ilgili olarak yaptığımız incelemelerde, Altınsay Filmişleri Yapım Proje Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi (ALTINSAY FİLM) koruması altında bulunan, “Rimolar ve Zimolar” isimli filmin yapımını veya fragmananı gerekli izinler almaksızın ve yasadışı bir şekilde (video, flv, mp4, mkv, mpeg, mpg, rar ve benzer formatlarda) kullanıldığı, streaming de dahil on-line olarak izlenebildiği, direkt olarak ya da link verme yolu (basit link, derin link, embed…) ile umuma iletildiği ve/veya download yolu ile çoğaltma imkanı verildiği ve başkalarının erişimine imkan sağlandığı belirlenmiştir. (Bahsi geçen içerik ile ilgili ihlalin tespit edildiği bağlantı:http://www.fullhdfilmizlebe.org/rimolar-ve-zimolar-kasabada-baris-2014-film-izle-yekta-kopan.html?postTabs=1)
  Tüm bu sebeplerle, ilgili mevzuat hükümleri gereğince işbu e-postamızın tarafınıza gönderilmesinden itibaren 3 ( üç )gün içerisinde ALTINSAY FİLM koruması altında bulunan “Rimolar ve Zimolar” filminin yapımının, fragmanının, reklam afişinin ve yapıma ait her türlü resim, videonun vs. içerikten çıkarılması, yapılan on-line yayınların durdurulması gerekliliğini ihtaren bildiririz.

  Aksi halde hakkınızda her türlü yasal yollara başvurularak cezalandırılmanız için şikayet olunacağınızı ve aleyhinizde maddi ve manevi, olumlu ve olumsuz her türlü zararların giderilmesi talebiyle, yargılama giderleri ve avukatlık ücretleri tarafınıza yükletilmek üzere her türlü dava ve tedbir yollarına başvurulacağını bildiririz.

  Saygılarımızla,

  Altınsay Filmişleri Yapım Proje Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi

 2. admin admin Temmuz 22nd, 2015 at 00:33

  Sayın Altınsay Filmişleri Yapım Proje Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi ilgilisi belirttiğiniz http://www.fullhdfilmizlebe.org/rimolar-ve-zimolar-kasabada-baris-2014-film-izle-yekta-kopan.html?postTabs=1) telif hakkından dolayı sitemizden kaldırılmıştır bilgilerinize. Saygılarımızla.

 3. ahmet ışık ulufer ahmet ışık ulufer Mayıs 15th, 2016 at 20:21

  bayıldım

Sizde film hakkındaki görüşlerinizi belirtin. (Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)