facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Moskovanın Şifresi Temel 2012 Film izle

"Moskovanın Şifresi Temel 2012 Film izle" için 2 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. Fanatik Film Fanatik Film Mart 14th, 2016 at 17:30

  İHTARNAME
  Sn. İlgili / Yetkili,
  Türkiye’de fikri mülkiyetin korunması ile ilgili ulusal mevzuat gereğince Film Yapımcıları, üzerinde hak sahibi bulundukları film tespitlerinin dijital iletim de dahil olmak üzere her türlü telli veya telsiz araçlarla satışı veya diğer biçimlerde umuma iletimine izin vermek veya yasaklamak hakkına sahiptir. FANATİK FİLM SAN. VE TİC. A.Ş., film yapımcılarının yapımları üzerindeki ‘dijital ortamda umuma iletim hakkını’ korumak ve takip etmek üzere kurulmuş bir lisans şirketidir.
  http://www.fullhdfilmizlebe.org alan adlı internet sitesi ile ilgili olarak yaptığımız incelemelerde, sitede film yapımcılarının ve FANATİK FİLM SAN. VE TİC. A.Ş. koruması altında bulunan, film yapımlarının veya fragmanlarının gerekli izinler almaksızın ve yasadışı bir şekilde (video, flv, mp4, mkv, mpeg, mpg,rar ve benzer formatlarda) kullanıldığı, streaming de dahil on-line olarak izlenebildiği, direkt olarak ya da link verme yolu (basit link, derin link, embed…) ile umuma iletildiği ve/veya download yolu ile çoğaltma imkanı verildiği ve başkalarının erişimine imkan sağlandığı belirlenmiştir.
  Tüm bu sebeplerle, ilgili mevzuat hükümleri gereğince işbu e-mailimizin tarafınıza gönderilmesinden itibaren 3 ( üç ) gün içerisinde müvekkil FANATİK FİLM SAN. VE TİC. A.Ş. koruması altında bulunan ve aşağıda liste halinde belirtilen tüm film ve dizi yapımlarının, fragmanlarının, reklam afişlerinin ve/veya yapıma ait her türlü resim, videonun vs. içerikten çıkarılması, yapılan on-line yayınların durdurulması gerekliliğini ihtaren bildiririz.
  Ekte, örnek olarak ihlali belirlenen bir ekran görüntüsü bulunmaktadır. Ancak, bu ihlal, sadece ekran görüntüsünde belirtilen film yapımları ile sınırlı olmadığından FANATİK FİLM SAN. VE TİC. A.Ş. koruması altında bulunan ve aşağıda liste halinde belirtilen tüm repertuarın tarafınızca araştırılıp bulunarak yukarıda da belirtildiği üzere içerikten çıkarılması gerekmektedir.
  Aksi takdirde hakkınızda CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA suç duyurusunda bulunulacağını, Savcılık ve Emniyet Güçlerinin birleşimi ile sitenin yetkilisinin kimlik ve adres tespitinin yapılacağını, yakalama (baskın), el koyma (bilgisayarlar, harici hard diskler..) ve tutuklama gerçekleştirileceğini, hakkınızda şahsi ceza davası açılacağını, tarafınızca yapılan eylemlerin Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu (FSEK) md. 70’e göre Bağlantılı Haklara Tecavüz SUÇ’unu oluşturduğunu ve beş yıla kadar hapis cezası ile yaptırıma bağlandığını; FANATİK FİLM SAN. VE TİC. A.Ş.’nin maddi, manevi zararlarının telafisi ile birlikte FSEK md 68’e göre eğer telif hakkı ihlalinde bulunan kişi ile bir lisans sözleşmesi yapılsaydı, belirlenecek telif ücretinin 3 katının tazminat olarak ödenmesine, FSEK md.70/f.3’e göre tarafınızca elde edilen haksız kârın FANATİK FİLM SAN. VE TİC. A.Ş.’e iadesine yönelik tazminat davası açılacağını, yargılama masraflarının ve avukatlık ücretlerinin tarafınıza yükletileceğini, FSEK Ek 4. maddeye göre sitenizin derhal erişime engelleneceğini ulusal ve uluslar arası mevzuattan kaynaklanan tüm başvuru ve şikayet haklarının kullanılacağını, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasının ilgili maddeleri gereğince ihtaren bildiririz.(14/03/2016)
  Gerçek hak sahibi olduğumuz hususunda güven oluşturmak amacı ile daha önce müvekkil şirket tarafından başvurusu yapılmış, İstanbul 25. Sulh Ceza Mahkemesince sitelerin erişime engellenmesine dair verilen kararı aşağıda gönderiyoruz.

  FANATİK FİLM SAN. VE TİC. A.Ş.
  Adres: Burhaniye Mah. Bahçeler Sok. No : 8 / 1 Üsküdar / İstanbul
  Tel: +90 216 422 53 50
  Fax:+90 216 318 92 66

  Title and Location of Production:
  İçeriğin Başlığı ve Konumu:

  Moskova’nın Şifresi: Temel (Türk Filmi)

  https://www.youtube.com/watch?v=tIzd3ima0C0

  İhlal İçeren URL :
  http://www.fullhdfilmizlebe.org/moskovanin-sifresi-temel-2012-film-izle.html

 2. admin admin Mart 14th, 2016 at 17:52

  Sayın Fanatik Film San. ve Tic. A.Ş
  yetkililerine hak sahibi olduğunuz eser olan Moskovanın Şifresi yerli film yayından fullhdfilmizlebe.org sitemizden kaldırılmış olup tekrar kontrolunuzu yapabilirsiniz. Saygılarımızla

Sizde film hakkındaki görüşlerinizi belirtin. (Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)